Home / Magazin / Madam Marikayı Hiç Böyle Görmediniz
web site

Madam Marikayı Hiç Böyle Görmediniz

Gerçek adı Mustafa Nedim Uzun.Eskiden devlet memuru , ingilizce öğretmeniydi.Gerçek hayatta Nedim sahnede Madam Marika.Hikayesi çok dokunaklı ama şahsı bir o kadar neşeli…

İngilizce öğretmenliği yaptığı dönemde Gaziantep Şehit Şahin kolejinde çalışıyormuş.Bu kolejde 3 yıl görev yapmış.Çeşitli iftiralar sonucu açığa alınarak 3 ay hapis cezası almış.Daha sonra suçlamaların asılsız olduğunu kantlamayı başaran Nedim Uzun tekrar göreve alınmış.
Fakat bu seferde devlet onu Araban adında ücra bir yere sürmüş.Gitmeye çekinen Nedim Uzun istifasını vererek İstanbul’a gelmiş.
İstanbul’da Kartalın en lüks koleji Ahmet Şimşek Kolejinde çalışmaya başlamış.Daha sonra Şişli Koleji , Antik İngilizce Kursu ve de en son olarak Etiler Yıldız Kolejin’de çalışmış.

Nedim Uzunu Madam marika’ya Dönüştüren Vahim Olay

Koparan Yaz okulu Sosyete kampında düzenlenen “Drag Night” adlı eğlencede Nedim Uzun kostüm giyerek Madonna oldu.Nedim Uzun o gece öğrencileriyle fotoğraflar çekildi.Öğrencilerin arasında bir bakan yeğeni ve birde belediye başkanı oğlu vardı.Tamda olay burda patlıyor.
Öğrenciler evlerine döndüğünde ailelerine çekildikleri fotoğrafları gösteriyorlar.Aileleri bakıp, ‘Ne güzel bir kadın, bu kim?’ diye sormuş. Çocuklar da ‘O kadın değil, erkek’ deyince olanlar olmuş. Önce ‘Yaz kampında skandal’ diye koca bir haber patlamış gazetelerde.
Bununlada yetinemeyen gazeteler üç gün üst üste “yaz kampında travesti” manşetli haberler yapmış.Bu olaylardan sonra Nedim Uzun birkez daha atılmış öğretmenikten.Daha sonra LGBTi bireyelere özel ders verdi Nedim Uzun.Bir süre sonra İngilizce öğretmenliğini tamamen bırakıyor Nedim Uzun ve show hayatına başlıyor.
Uzun süre lgbti barlar’da çeşitli sahne şovları yaptıktan sonra sıkılıp kendini sokaklara atmış ve şu sıralar sokaklarda sahne almaya devam ediyor.

Nedim Uzunu Özetle tanıdık şimdi ise sıra geldi hiç bir yerde görmediğiniz fotoğrafa;

Madam Marika’nın birbirinden eğlenceli youtube videolarını izlemek için tıklayın

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir