Home / Haberler / Melis Kutay Selin Kutay Arkadaşımız İçin Dayanışma Vakti
web site

Melis Kutay Selin Kutay Arkadaşımız İçin Dayanışma Vakti

Melis Kutay Selin Kutay arkadaşımız 5 yıl önce bu konuda yaptığı ameliyatlarla tanınan %80 operasyonlarıda başarısız olan cinsiyet değiştirme doktoru (H.Ö)’a cinsiyet değiştirme operasyonu oluyor.Ve bir çok trans arkadaş gibi başarısız bir operasyon geçiriyor.Şuana kadar 9 ameliyat geçirmesine rağmen sorunu çözülememiş vaziyette.Tam bir operasyon içinde yaklaşık 100.000TL operasyon bedeli gerekiyor.Ve ne yazık ki bu arkadaşımız çalışamadığı için bir çok temel ihtiyacını da karşılayamamaktadır.Ve çok acil maddi yardıma ihtiyacı vardır.
Gün içinde bu postun altında kendisinin hesap numarasını paylaşacağım destek olmak isteyenler kendi hesabına direkt yardımda bulunabilirler.
Bu hesap numarası kişinin şahsi hesap numarası olacak ve kimsenin isimleri de açıklanmayacaktır.
Ayrıca kendisine ulaşmak isteyen olursa yazı içerisindeki 2 facebook hesabından ulaşabilirler.

 

Yardım Etmek İsteyen Arkadaşlar Aşağıdaki Hesap Bilgilerinden Yardımda bulunabilir.Bu hesap bilgileri doğrudan arkadaşımıza aittir.
Aklında sorusu olanlar trans arkadaşımıza yada arkadaşımız için yardım dayanışması oluşturan Öykü ÖZEN ‘e sorularını sorabilirler.

 

 

 

 

Hakkında admin

Check Also

ODTÜ mezuniyetinde gökkuşağı bayrağı taşıyan öğrencilere müdehale

ODTÜ diploma töreninde özel güvenlik birimleri gökkuşağı bayrağı ve pankart açan öğrencilere saldırdı. ODTÜ LGBTİ+’dan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir